looye kwekers logo

Normy i wartości: Enjoy the Taste

tomaateten 650

 

Dlaczego istnieje firma Looije?
Chcemy dawać ludziom możliwość cieszenia się zdrowiem
Przede wszystkim dotyczy to osób, które jedzą nasze pomidory. Dążymy także do tego, aby nasi pracownicy mogli w zdrowy sposób czerpać przyjemność ze swojej pracy. Jest to dla nas ważne również w odniesieniu do naszego otoczenia i przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy.

Jak pracujemy?

Podstawą jest szacunek

Oznacza to, że traktujemy się szczerze i otwarcie. Pracujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Prowadzimy działalność w harmonii z otoczeniem i środowiskiem naturalnym.

Dążymy do najwyższej jakości
W odniesieniu do naszej pracy i naszych produktów stosujemy najsurowsze normy jakości. Pozwala nam to uzyskiwać najwyższą wydajność i najlepsze rezultaty dla naszych odbiorców.

Chcemy, aby ludzie się rozwijali
Wszyscy pracownicy mają możliwość rozwoju w naszej firmie. Nieustannie stymulujemy i aktywnie szkolimy nasz personel. Dążmy również to tego, aby inne osoby lub firmy, które mają kontakt z firmą Looije, rozwijały się dzięki tej relacji.

W czym jesteśmy dobrzy?

Wyróżniają nas nasze pomidory
Wszystkie rzeczy, które robimy, zaczynają się od pomidorów. W tym przypadku najważniejszy jest smak. Przez nasze pomidory łączymy się z poszczególnymi ogniwami łańcucha dostaw i ze wszystkim, z czym mamy do czynienia.

Podążamy własną drogą
Staramy się przy tym w jak najmniejszym stopniu ograniczać istniejącymi zwyczajami i okolicznościami. Robimy to w przejrzysty sposób.

Do jakiego śmiałego celu dążymy?
Naszym planem jest to, aby od 1 maja 2012 r. do 1 stycznia 2022 r. odwiedził nas 1 000 000 osób.
Mogą to być zarówno goście odwiedzający nasze zakłady, ale także osoby wchodzące na naszą stronę internetową oraz nasi fani w różnych mediach społecznościowych.

 

 

Subskrypcja biuletynu