looye kwekers logo

Partnerzy

Oprócz wielu ważnych stowarzyszeń producentów, które współtworzymy z innymi przedstawicielami sektora ogrodnictwa szklarniowego, posiadamy także partnerów, którzy są bardzo ważni dla naszej firmy. Współpraca z tymi przedsiębiorstwami pozwala nam oferować naszym klientom doskonały produkt końcowy. Więcej informacji na temat naszych partnerów można znaleźć w menu.

 

abnamro-logo.gif

ABN AMRO
ABN AMRO jest bankiem dla klientów prywatnych i biznesowych. W ramach segmentu klientów biznesowych ABN AMRO specjalizuje się między innymi w świadczeniu usług na rzecz przedsiębiorstw z sektora ogrodnictwa szklarniowego. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w tej dziedzinie ABN AMRO jest w stanie dostarczać rozwiązania dostosowanie do indywidualnych potrzeb. W tym kontekście nie może dziwić fakt, że firma Looije korzysta z usług banku ABN AMRO. Zarówno Looije, jak i ABN AMRO stawia swoich klientów na pierwszym miejscu. Dla obu firm najwyższym priorytetem jest także zapewnianie wysokiej jakości.
www.abnamro.nl

acs ACS
Firma Allround Computer Service B.V. jako partner firmy Looije jest odpowiedzialna za wykonywanie rozmaitych prac w ramach administracji systemów komputerowych, które mają związek z szeroko pojętą automatyzacją. Allround Computer Service B.V. to firma z gminy Westland, która od roku 1987 zajmuje się instalacją, konserwacją i administracją sprzętu i oprogramowania w ramach sieci teleinformatycznych swoich klientów. Firma stosuje przy tym maksymę, że wszystko „musi działać”.
www.allround.nl
agroguide Agro Guide
Firma Agro Guide dąży do uzyskania „Naturalnych i zdrowych upraw”, dzięki praktycznej strategii i współpracy z hodowcami. Dla firm Looije i Agro Guide bardzo ważne jest uzyskanie zdrowych i odpornych upraw w naturalny sposób. Pozwala nam to osiągać wyniki, które służą każdemu i są przyjazne dla środowiska.
www.agroguide.nl
alfa Alfa Accountants & Adviseurs
Biuro Alfa Accountants & Adviseurs specjalizuje się w rachunkowości oraz doradztwie podatkowym i gospodarczym. Firma Looije ceni sobie współpracę z biurem Alfa Accountants & Adviseurs z powodu jego dużego zaangażowania i specjalistycznej wiedzy w dziedzinie produkcji warzyw i owoców oraz handlu.
www.alfa-accountants.nl
L_ArendSosef-WEB Arend-Sosef
W minionych latach w sektorze ogrodnictwa szklarniowego zaszły znaczne zmiany. O wiele bardziej niż kiedykolwiek wcześniej uwaga skupia się na wydajnej i zorientowanej rynkowo przedsiębiorczości. Nie dotyczy to wyłącznie producentów, ale także dostawców działających w sektorze ogrodnictwa.

Arend-Sosef, przedsiębiorstwo powstałe w wyniku fuzji firm Van der Arend i Nic. Sosef, jest dobrym tego przykładem. Jako nowoczesny dostawca produktów ogrodniczych, zatrudniający około 300 pracowników i posiadający pięć oddziałów w Holandii oraz silny dział eksportu, firma ta zapewnia wsparcie producentom na całym świecie za pośrednictwem rozmaitych projektów, produktów i form pomocy. Arend-Sosef oferuje pełną gamę urządzeń technicznych, środków ochrony roślin, nawozów, opakowań i wszystkich innych środków produkcyjnych.
www.arendsosef.nl
beekenkamp Beekenkamp
Grupę Beekenkamp tworzą 3 firmy: Beekenkamp Plants, Beekenkamp Verpakkingen oraz Deliflor Chrysanten. Beekenkamp jest dostawcą naszych sadzonek i opakowań. Dostarczane sadzonki pomidorów są najwyższej jakości. To samo dotyczy również opakowań. Podobnie jak w przypadku firmy Looije, również dla firmy Beekenkamp jakość jest niezwykle ważna.
www.beekenkamp.nl
Logo_certhon_wsbi_fullcolour Certhon
Certhon projektuje oraz buduje szklarnie i instalacje techniczne dla międzynarodowego sektora upraw szklarniowych. Nasze doświadczenie sięga roku 1896. W ciągu ponad wieku doświadczyliśmy wszystkich innowacji, które miały miejsce na międzynarodowym rynku ogrodnictwa. W wielu przypadkach sami wprowadzaliśmy ciekawe rozwiązania. Zapewniamy koncepcje optymalne pod wieloma względami: zarówno z technicznego i ekonomicznego punktu widzenia, jak i na potrzeby zrównoważonego rozwój. Przedsiębiorstwo działa jako zaangażowany partner – od pierwszej zrozumiałej porady po doskonałą obsługę posprzedażową oraz zdalny monitoring krytycznych procesów produkcyjnych. Gotowych do pomocy jest ponad 100 specjalistów w naszej siedzibie głównej w Westland.
www.certhon.nl
fresq FresQ
Firma FresQ jest dla nas ważnym partnerem, ponieważ pomaga nam ona w zakresie administracji. Z wiedzy i usług tej firmy korzystamy również w dziedzinie bezpieczeństwa żywności i kontroli jakości.
www.fresq.nl
gautier Gautier
Gautier to firma nasienna, która dostarcza nam nasiona uprawianej przez nas odmiany. Gautier jest firmą rodzinną z siedzibą na południu Francji. Hodowana przez nas odmiana gwarantuje niepowtarzalny smak naszych pomidorów.
www.gautiersemences.com
hoogendonk Hoogendonk Transportbedrijf
Ta firma transportowa zapewnia codzienne przewozy między naszym zakładem produkcyjnym w Naaldwijk a pakowalnią w Maasdijk. Zajmuje się ona również transportem naszych produktów do odbiorców krajowych.
kasenergie

Energia ze szklarni – blisko Ciebie!
Każdy wie, że przedsiębiorstwa szklarniowe w Holandii produkują doskonałe produkty. Jednak to, że Holendrzy mogą korzystać w domu z energii wytwarzanej w szklarniach, jest zupełną nowością. Kas Energie dostarcza energię ze szklarni, starając się przy tym ułatwić życie swoim klientom. Ten dostawca energii, którego korzenie sięgają regionu Westland, poświęca szczególną uwagę swoim klientom i łatwemu kontaktowi. Poza tym, czy może być coś lepszego niż świadomość tego, że energia, z której się korzysta, jest wytwarzana w zrównoważony sposób w rodzimym regionie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stronę www.kasenergie.nl

primalabel

PrimaLabel
PrimaLabel wspiera firmę Looije Tomaten w zakresie wzornictwa i promocji.


Ta strona internetowa i nowy styl firmowy firmy Looije Tomaten zaprojektowany został właśnie przez firmę PrimaLabel. Dziełem tej firmy jest również zorientowana na klienta prezentacja Honingtomaten®.

Entuzjastyczny zespół PrimaLabel opracowuje wyjątkowe rozwiązania koncepcyjne w zakresie komunikacji, promocji oraz projektów graficznych i internetowych. W przejrzysty i autentyczny sposób, z entuzjazmem i pasją firma PrimaLabel współpracuje z klientem, aby spełnić jego marzenia i życzenia.

www.primalabel.eu

  Poldervaart Transportbedrijf
Ta firma transportowa zapewnia codzienne przewozy między naszym zakładem szklarniowym w Tinte a pakowalnią w Maasdijk.
viscon Viscon
Firma Viscon jest aktywna w ogrodnictwie od wielu lat. W tym czasie opracowała ona unikalną gamę standardowych maszyn do zbioru, przetwarzania, sortowania i pakowania różnych warzyw. Ponad 40 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań z zakresu „Product and Material handling” oraz kompleksowa znajomość branży przyczyniły się do tego, że firma Viscon z powodzeniem realizuje projekty na całym świecie. Wiedza na temat branży ogrodniczej i procesów logistycznych w wielu sektorach, nieustanne projektowanie nowych maszyn oraz szeroki asortyment produktów pozwoliły firmie Viscon stać się liderem w swojej branży.
www.viscon.eu

Logo_VEK_adviesgroep

VEK Adviesgroep BV
VEK Adviesgroep zajmuje się profesjonalnym i praktycznym doradztwem na rzecz krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw i organizacji w sektorze ogrodnictwa (szklarniowego).

Usługi VEK koncentrują się głównie na projektowaniu i realizacji projektów w zakresie ogrodnictwa szklarniowego. Właśnie w tym charakterze VEK doradza firmie Looije Tomaten przy kompleksowej realizacji projektów budowy szklarni.

Są Państwo zainteresowani naszymi usługami i referencjami? Zapraszamy na stronę www.vek.nl lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +31-174-389666.

Verbakel-Bomkas_Greenhouse

Verbakel-Bomkas
Verbakel-Bomkas zajmuje się niemal wszystkimi aspektami ogrodnictwa szklarniowego. Od momentu założenia firmy w 1966 roku specjalizujemy się w dostarczaniu i instalacji wielu różnych systemów klimatyzacyjnych. Specjalizacja na tym polu sprawia, że zdobywamy coraz większe zaufanie wśród klientów. Sprzyja w tym również wysoka jakość świadczonych przez nas usług i nieustanne dążenie do stosowania nowych rozwiązań w naszych systemach grzewczych i chłodniczych. Z chęcią podejmiemy wyzwanie stworzenia dla Państwa zrównoważonego projektu, który w perspektywie długoterminowej pozwoli Państwu uzyskać właściwy bilans energetyczny.

„Użyj naszej Energii, aby oszczędzić swojej!”.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualne rozwiązanie klimatyzacyjne. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.verbakel-bomkas.nl